http://www.desleutelaar.nl/remschijf-ge ... 12791.html deze schijven passen achter toch? En volgens mij heb je ze dan voor beide kanten want er staat 2 per verpakking. En voor moeten dan toch deze passen http://www.desleutelaar.nl/remschijf-ge ... 12790.html met deze remblokken http://www.desleutelaar.nl/remblokset-v ... 12787.html setje remblokken 2 x voor elke kant 1, maar volgens mij krijg je 2 schijven per verpakking of heb ik dat nou fout? Achter heb ik al blokken voor
Mvg Rick
remschijven en blokken
Moderator: Pieten
- Green Goblin
- Posts: 12039
- Joined: 22 Dec 2006, 06:55
- Type MR2: AW11
- Contact:
Wat is je vraag ?
Ik zou dat er niet onder durven zetten.
- Green Goblin
- Posts: 12039
- Joined: 22 Dec 2006, 06:55
- Type MR2: AW11
- Contact:
Ik ook niet. Ik heb niets tegen imitatie (kan net zo goed zijn als origineel, veel dingen koopt Toyota ook gewoon in), maar hier staat helemaal niets bij.
Ik wil toch nog wel weten wat ik koop en zeker weten dat het niet uit China komt.
Ik wil toch nog wel weten wat ik koop en zeker weten dat het niet uit China komt.
Yep, veiligheid staat toch wel aardig hoog genoteerd (wat niet wil zeggen dat het altijd de hoofdprijs mag kosten als er interessante alternatieven zijn), met de CRN's nog altijd geen roest of trillingen en dat wil heel wat zeggen (nou ja, bij mij dan).
Oke, dan neem ik gewoon de orginelen schijven.. Veiligheid is ook zeer belangrijk!! Bedankt
Of CRN kosten je ook niet de kop en zijn ook gegroefd (en in de package met EBC RedStuff te bestellen).
- Green Goblin
- Posts: 12039
- Joined: 22 Dec 2006, 06:55
- Type MR2: AW11
- Contact:
Nipparts heeft ook redstuff....
http://www.ebcbrakeshop.co.uk/shopping_cart.php? ik zat te denken aan dit setje samen, ik gebruik hem gewoon voor normaal gebruik (trap er af en toe ommundig mee maar voor de rest haast niet) is wel duur::) maar dan is het ook goed volgens mij
- Green Goblin
- Posts: 12039
- Joined: 22 Dec 2006, 06:55
- Type MR2: AW11
- Contact:
Het zou natuurlijk kunnen zijn dat een NSX iets andere remmen heeft dan een MR2.
-MR2- wrote:http://www.ebcbrakeshop.co.uk/shopping_cart.php? ik zat te denken aan dit setje samen, ik gebruik hem gewoon voor normaal gebruik (trap er af en toe ommundig mee maar voor de rest haast niet) is wel duur::) maar dan is het ook goed volgens mij
Is leeg, kun je ook via JP doen.
EBC schijven + GreenStuff (kleine remmen) heb ik ook een jaartje/5.000 km gehad, daarna rondom voor de grotere CRN spullen gegaan, is nog een stuk betaalbaarder ook.
De volgende keer ga ik wel voor de YellowStuff, hapt net wat beter.