Alles behalve een rollend casco

Verkoop van onderdelen van de EIGEN SW20/21/22 (2e generatie MR2). Alleen SW20/21/22 gerelateerd! FOTO PLUS PRIJS VERPLICHT!!!!

Moderator: Pieten

Hanzie
Knop gevonden hoor !
Posts: 11
Joined: 04 Jan 2013, 10:51
Zoals de titel al zegt verkoop ik van de volgende MR2 alles op een rollend chassis na.
Ik hoef er geen hoofdprijzen voor maar ben blij als ik de liefhebber nog aan enkele (schaarse) onderdelen kan helpen.
Ik weet dat eigenlijk een prijs verplicht is maar ik heb echt geen idee. Dus ik zou zeggen als het mag: Alles tegen elk aannemelijk bod.

Mochten er wensen zijn om enkele onderdelen op de foto te zetten dan hoor ik het graag.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
BST
Zere vingers van het typen..
Posts: 3819
Joined: 28 Dec 2006, 13:30
Type MR2: SW20/21/22
PB verzonden voor een aantal dashboard onderdelen :)
User avatar
CelicaTwinCAm
Zere vingers van het typen..
Posts: 546
Joined: 12 May 2013, 11:56
Type MR2: SW20/21/22
achterlichten inclusief middenpaneel?
Hanzie
Knop gevonden hoor !
Posts: 11
Joined: 04 Jan 2013, 10:51
BST wrote:PB verzonden voor een aantal dashboard onderdelen :)
Je hebt bericht terug:)
jeroen vos
Knop gevonden hoor !
Posts: 3
Joined: 15 Nov 2015, 19:40
hoi hanzie,

ik ben opzoek naar een chassis omdat die van mij doorgerot is, en het niet meer veilig meer om met mijn auto te rijden door de hoeveelheid roest. dus alle onderdelen die u nog heeft wil ik wel overnemen.
Alleen ik heb ook niet zo veel te besteden, dus mijn vraag is, wat wilt u er voor hebben?

met vriendelijke groet,

jeroen vos

0628025182 ben ik makkelijker op te bereiken.
User avatar
MR2lars
Ik lul al aardig mee !
Posts: 135
Joined: 27 Dec 2006, 21:37
Je hebt een PB!
Hanzie
Knop gevonden hoor !
Posts: 11
Joined: 04 Jan 2013, 10:51
MR2lars wrote:Je hebt een PB!
Geantwoord
rick1984
Knop gevonden hoor !
Posts: 3
Joined: 01 Nov 2011, 11:41
je hebt een pb!
johnfoan
Ik ben op zoek naar mechaniesme en pedaal om swap te doen van mijn automaat naar handgeschakelde bak . Graag hulp ..dank u
Hanzie
Knop gevonden hoor !
Posts: 11
Joined: 04 Jan 2013, 10:51
johnfoan wrote:Ik ben op zoek naar mechaniesme en pedaal om swap te doen van mijn automaat naar handgeschakelde bak . Graag hulp ..dank u
Zou je precies aan kunnen geven wat je nodig hebt, een koppelingspedaal / mechanisme heb ik misschien nog wel. Zag namelijk dat je een Turbo in je SW21 wilt leggen? Ik weet zelf zo niet of het mechanisme van een E153 turbo bak hetzelfde is als de S54 (volgensmij) bak van deze 156 pk motor.
Heb enkel ervaring met de Gen 2, Gen 3 en Beams motor, maar er zullen vast enkelen meelezen die dit weten :dux-blij_thumb-up:
johnfoan
Hi
Een pedaal die LHD gestuurd is met mecanisme en pook volgens mijn vriend zou ik nodig hebben . Ik ga een manuele bak plaatsen en de automaat eruit halen omdat deze niet gaat met de 3sgtw rev3 ..
Misschien hebt u nog meer info en stukken.
Dank u
Post Reply