Stalling gezocht omgeving Arnhem
Moderator: Pieten
Omdat ik veel te weinig met de AW11 rijd en hij eigenlijk ook niet buiten moet staan, ben ik op zoek naar een stalling waar hij voor langere tijd kan staan, zonder dat het al te veel geld kost. Een stalling hier in de buurt rekent ruim 300 euro, ik was eigenlijk op zoek naar wat goedkopers. Ik ga er niet in sleutelen, alleen staan en af en toe ophalen om een stukje mee te rijden. Zoals het er nu uitziet gebeurt dat niet veel vaker dan een keer of 2-3 per jaar. Iemand die iets weet in die omgeving?
maar weet zo niks
Ik wordt minder happy als ik niet wat kan vinden, want dan gaat ie op een gegeven moment wel een keer weg. Ik vind het zonde dat ie daar maar staat in de regen.. maar goed, als ik wel wat kan vinden dan kan ie in ieder geval nog ff blijven. Dat zou ik wel het liefste willen. We zullen zien.
-
Edje Turbo
- Ik lul al aardig mee !
- Posts: 407
- Joined: 30 Dec 2006, 00:38
- Type MR2: AW11
weet alleen Harold in Boekel die ruimte verhuurd en meerdere MR2 voor stalling heeft staan.. 35 minuten vanaf jou.
Als ik niks anders kan vinden is dat nog te overwegen.. heeft ie een website of heb je anders contactgegevens?Edje Turbo wrote:weet alleen Harold in Boekel die ruimte verhuurd en meerdere MR2 voor stalling heeft staan.. 35 minuten vanaf jou.
-
Edje Turbo
- Ik lul al aardig mee !
- Posts: 407
- Joined: 30 Dec 2006, 00:38
- Type MR2: AW11
Van grinsven car cleaning in boekel