PIAA Super Sporza Ruitenwissers -- Aanbieding & Groupsbuy!!!

Verkoop door handelaren, zowel commercieel als semi commercieel. Alleen MR2 gerelateerd.
FOTO PLUS PRIJS VERPLICHT!!!

Moderator: Pieten

User avatar
Ewoud
Zere vingers van het typen..
Posts: 1620
Joined: 28 Dec 2006, 00:25
Een nieuw jaar dus nieuwe ronde, nieuwe kansen en een nieuwe aanbieding! Daarom deze maand in de aanbieding PIAA Super Sporza Ruitenwissers. De hele maand met 10% korting, en als groupsbuy de komende week met wellicht 20% korting.

Tijd voor wat meer info:


PIAA Super Silicone Ruitenwissers
Auto rijden in de regen is erg gevaarlijk. Echter bij het gebruik van silicone wissers is het onwaarschijnlijk dat waterdruppels op de ruit blijven plakken. Silicone wissers verminderen het oppervlakte op de ruit waar waterdruppels blijven plakken, met als resultaat dat de druppels van de ruit rollen. Hierdoor krijgt u dus een beter zicht dan met de normale rubberen wissers.

Silicone wissers gaan veel langer mee dan de normale rubberen wissers omdat silicone rubber een hogere weerstand heeft tegen hitte, ultraviolet licht, ozon en slijtage. Dus van de voordelen van silicone wissers kan extra lang geprofiteerd worden.

Silicone rubber piept niet. De karakteristieken van silicone rubber gecombineerd met het net ontwikkelde product dat wrijving verminderd zorgen ervoor dat gepiep tijdens het wissen niet meer voor kan komen. Zelfs als de weerstand erg hoog is op een ruit dat een water afstotende behandeling heeft ondergaan of bij een ruit die plat is of gebogen er is geen gepiep!

Bij ruiten met een waterafstotende laag wordt het waterafstotende effect verlengd bij gebruik van silicone wissers doordat beide bestaan uit dezelfde bestanddelen. Dus het waterafstotende laagje wordt niet weggewist. De silicone wisser neemt de werking over van het waterafstotende middel. Er hoeft dus geen waterafstotende behandeling meer toegepast te worden bij gebruik van de silicone wissers.

ImageImage

De voordelen van PIAA Super Silicone ruitenwissers:
* Beter zicht
* Langere levensduur
* Geen piepende ruitenwissers meer
* Waterafstotende ruit

PIAA Super Sporza Ruitenwissers:
Dat zijn dezelfde ruitenwissers als de boven omschreven Super Silicone ruitenwissers. Maar dan doorontwikkeld met veiligheid en hoge prestaties in het achterhoofd. De Super Sporza ruitenwissers zijn daarom voorzien van een UV-bestendige, lichtgewicht spoiler. Hierdoor worden de ruitenwissers ook bij hoge snelheden goed tegen de ruit gedrukt.

Bijkomend voordeel:
Normaal als je ruitenwissers af zijn, moet je weer een hele nieuwe set kopen. Ben je weer een heel bedrag kwijt. Bij de PIAA ruitenwissers niet, want daarvoor kun je een PIAA “refill” wisser krijgen. Daarmee vervang je simpel weg alleen de wisser, niet ook het wisserblad. En dat scheelt geld! Een PIAA “refill” wisser heb je al vanaf een kleine 13 euro.

De aanbieding: "Januari Sale"
10% korting op de PIAA Super Sporza ruitenwissers. (het gaat om de versie met black finish)
Normale verkoopprijs €34,50 per stuk, nu met 10% korting voor maar €31,05 per stuk. (dus per wisser)

Maar om er toch ook een groupsbuy-tintje aan het geheel te geven: als we als aan een totaal van 10 sets (1 set bestaat uit 2 wissers) komen, geef ik 20% korting! Dan kosten ze maar: €27,60 per stuk. De groupsbuy laat ik lopen tot vrijdag 15 januari. De 10% "Januari Sale" geld de gehele maand.

De PIAA Super SPorza ruitenwissers zijn in princiepe leverbaar voor elk model MR2, dus of je nou een AW11, SW20/21/22 of een ZZW30 hebt. Mocht je ze voor een andere auto willen bestellen (je daily driver of wintermobiel) dat kan ook. Enige beperking in de leverbaarheid: Je auto moet voorzien zijn van een U-haak bevestiging voor de ruitenwisser. (je ruitenwisserarm moet dus eindigen in een haak) Dat is wellicht bij sommigs AW11's en SW20's niet het geval, dus check het ff.

Prijzen zijn exclusief eventuele verzendkosten, de verzendkosten bedragen €8,50. Bij interesse hoor ik het graag, en geef dan ook aan of je gewoon een setje wil bestellen en/of mee wil doen aan de groupsbuy.

www.r-sportperformanceparts.nl




Deelnemers tot nu toe:
- Mel (mr2.nl) 1x set ZZW30
- Ejonk (wb) 2x set SW20


En er is nog een deelnemer buiten beide forums om. Dus nu zitten we op 4 setjes, gaat de goede kant op!
User avatar
base86
Ik lul al aardig mee !
Posts: 400
Joined: 27 Jan 2007, 10:59
Type MR2: AW11
Contact:
Bij deze graag een +1 voor mij.. (er vanuitgaande dat 1 setje voor 2 ruitenwisserarmen is ;) haha)

Model SW22 :)

Graag hoor ik ook een prijs voor een Seat Leon uit 2002 (m'n Daily)

Alvast bedankt.
User avatar
Ewoud
Zere vingers van het typen..
Posts: 1620
Joined: 28 Dec 2006, 00:25
Heb het al ff duidelijker in bovenstaande post gezet, maar hieronder ook nog ff een keertje:

De prijzen zijn per wisser en 1 set bestaat uit 2 wissers.

De prijzen voor een Andere auto dan de MR2 zijn hetzelfde, moet je alleen ff de maten van de wissers door geven ;)
Ejonk
Gaat het om de Black Finish of Carbon Fiber Finish uitvoering?
Black wil ik wel een setje (twee) van voor mijn SW20, Carbon twijfel ik nog over.
Groepsbuy is prima, maar zonder gaat de koop ook door ;)
User avatar
Ewoud
Zere vingers van het typen..
Posts: 1620
Joined: 28 Dec 2006, 00:25
Het gaat om de black finish versie inderdaad.


Ik zet je op de lijst, tenzij je ze eerder wilt hebben, dat kan ook.
Ejonk
Ik ben bang dat de koop toch niet door gaat.
Mijn huidige wissers eindigen niet in een U haak.

Nieuwe wisserarmen zijn onderweg.
Niets aan de hand, It giet oan :)
User avatar
Ewoud
Zere vingers van het typen..
Posts: 1620
Joined: 28 Dec 2006, 00:25
Update in eerste post, aantal deelnemers/sets lijstje toegevoegd.
User avatar
Ewoud
Zere vingers van het typen..
Posts: 1620
Joined: 28 Dec 2006, 00:25
Groupsbuy termijn afgelopen, de deelnemers hebben bericht over de afhandeling. Helaas niet zo succesvol als gehoopt, maar de betrokkenen hebben toch een mooi aanbod gekregen.
Ejonk
Pakket vanmorgen in ontvangst mogen nemen.
Ziet er goed uit :)
Post Reply