AW11 met de kont omhoog zetten.
Thermostaatdop van de vulopening er af.
Auto laten lopen.
Steeds bijvullen als het niveau van de koelvloeistof in de hals van de vulopening daalt.
En niet te snel denken dat je klaar bent, laat het ding gerust een half uur/uur draaien.
Thermostaat natuurlijk ook ontluchten, daarom zit dat kraantje erop. Daar moet je een slangetje op zetten en dat slangetje in de lucht houden. Ook de radiator ontluchten, ook met behulp van dat slangetje.
De AW11 is standaard geleverd met de slangetjes, die kun je normaal gesproken onder de voorklep vinden naast de hoofremcilinder, of ergens daar in de buurt.
Dan motortje laten lopen, expansievat open voor ontluchting (wel het slangetje erin laten hangen). Vuldop eraf en telkens bijvullen. Als het koelwater goed warm is en door het gehele systeem loopt dan blijf je vullen tot er niks meer bij kan. Als alles ontlucht is doe je de kraantjes dicht voordat je de slangetjes eraf trekt, expansievat en vuldop dicht en klaar.